Roboty dekarsko-blacharskie i izolacyjne przeciwwilgociowe

T.P.B.”Izolacja-Bis” s.c. funkcjonuje na rynku od 1994 roku.

Od początku istnienia firma nasza stawia na rozwój oraz doskonalenie swoich umiejętności, dzięki temu staliśmy się solidną i cenioną firmą budowlaną o specjalizacji dekarskiej.

Oferta nasza obejmuje wykonawstwo pokryć dachowych w technologii pap termozgrzewalnych z termoizolacją styropianem lub wełną mineralną wraz obróbkami blacharskimi. Zrealizowane metry kwadratowe powierzchni dachów budynków wielkopołaciowych, przemysłowych, magazynowo-produkcyjnych, mieszkalnych i użyteczności publicznej stawiają naszą firmę w czołówce firm dekarskich w regionie.

Wykonujemy także docieplenia stopodachów wentylowanych metodą wdmuchiwania granulatu w wełny mineralnej przy użyciu specjalnego sprzętu z podglądem przez kamerę grubości i miejsc rozkładanej wełny.

Możemy poszczycić się posiadaniem dużą ilością referencji oraz rekomendacjami wielu znaczących inwestorów na terenie całej Polski.

telefon

(56) 650 82 55
Sprzedaż gazów technicznych: +48 601 639 718

mail

biuro@izolacja-bis.pl

lokalizacja

87-100 Toruń
ul. Chrzanowskiego 23A

KONTAKT

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:
   Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:
   1. Administratorem przetwarzanych Pani/Pana danych osobowych jest TORUŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE IZOLACJA BIS S C SZCZEPANOWSKI ANDRZEJ CZERMIŃSKI RADOSŁAW SZCZEPANOWSKA MONIKA, ul. Chrzanowskiego 23A, 87-100 Toruń.
   2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celu związanym z realizacją zapytania zawartego w formularzu kontaktowym.
   3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie podmiot świadczący usługi IT na rzecz Administratora z siedzibą na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
   4. Dane nie będą przekazywane do innych państw i organizacji międzynarodowych EU ani użyte do profilowania.
   5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż jest to celowe, z uwagi na złożone zapytanie zawarte w formularzu kontaktowym.
   6. Posiada Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
   7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
   8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek konieczne w celu realizacji przesyłanego zapytania zawartego w formularzu kontaktowym.